У Бабчинецькій ОТГ відкрили сучасний центр безпеки громадян

19 серпня у Бабчинецькій ОТГ, що в Чернівецькому районі, розпочав роботу  сучасний  Центр безпеки громадян.

Урочисте відкриття Центру стало справжнім святом для жителів громади, розділити радість мешканців ОТГ завітали голова Вінницької ОДА Сергій Борзов, народний депутат України Лариса Білозір, головний рятувальник області Руслан Шевчук, очільник ГУ НП Іван Іщенко, а також керівники ОТГ, району.

«Вітаю Бабчинецьку громаду з відкриттям такого чудового Центру безпеки громадян. Після завершення в країні реформи децентралізації  у кожній громаді має бути такий Центр. Два роки мешканці ОТГ чекали на цю подію і ось нарешті відкриття! Держава виділила на будівництво понад 4 мільйони гривень з фонду регіонального розвитку, все інше – кошти громади, тож нехай Центр безпеки служить на користь громаді», - зазначив голова ОДА.

голова Вінницької ОДА Сергій Борзов

Щиро привітала Бабчинецьку ОТГ із відкриттям Центру народний депутат України Лариса Білозір, яка  від початку утворення ОТГ відстоює інтереси цієї громади та надає їй всіляку підтримку.

«Безпека громадян – найголовніше завдання органів місцевого самоврядування, – так розпочала вітальне слово до громади голова ОТГ Ніна Зварич,- створення Центру безпеки громадян,- це вже зовсім нова якість послуги на рівні громади, це можливість і спроможність громади повноцінно убезпечити життя своїх мешканців».

У Бабчинецькій ОТГ відкрили сучасний центр безпеки громадян

Начальник ГУ ДСНС України у Вінницькій області Руслан Шевчук , у свою чергу, зазначив: «Функціонування даного Центру забезпечить оперативне реагування на усі виклики, адже у ньому працюватимуть три екстрені служби водночас: пожежно - рятувальна команда,представники Національної поліції та медична допомога. Центр оснащений системою відео нагляду. Отже,його створення допоможе більш ефективно та комплексно розв'язувати питання щодо захисту населення від небезпек та сприятиме налагодженню тісної взаємодії між рятувальниками, поліцією, медиками та населенням ОТГ».

Руслан Шевчук також акцентував, що Центр такого рівня на Вінниччині не має аналогів. Хіба що в Жданівській ОТГ функціонує подібний рятувальний підрозділ.  У Бабчинцях, окрім місцевої пожежно-рятувальної команди, поліції та медичної служби, незабаром відкриють і центр надання адміністративних послуг, приміщення якого вже майже повністю готове до роботи.

У Бабчинецькій ОТГ відкрили сучасний центр безпеки громадян

 Центр безпеки Бабчинецької ОТГ обслуговуватиме сім населених пунктів: с.Бабчинці, с.Кукатинка, с.Вазлуївка, с.Вила-Ярузькі, с.Гамулівка, с.Майорщина, с.Нове Життя та села, що розташовані поблизу.

Варто зазначити, що Бабчинецька ОТГ є досить заможною: на території громади функціонує чотири загальноосвітніх школи, два дошкільних заклади, п’ять фермерських господарств, п’ять медичних закладів, а також пожежонебезпечні об’єкти, серед яких 11 сільськогосподарських підприємств та цукровий завод. Значна частина громади, близько 730 га - вкрита лісом.

Реалізація даного проєкту стала успішним прикладом позитивних змін за результатами реформи децентралізації. Будівництво Центру тривало два роки, на його створення та впровадження було витрачено 5 млн  300 тис гривень.

Під час урочистостей гості свята  вручили для Центру безпеки Бабчинецької громади  подарунки: від Служби порятунку для жителів було передано пожежний автомобіль, комплекти бойового одягу та каски. Отримали подарунки жителі громади й від інших почесних гостей, а саме: електрогенератор, пожежні рукави та різного роду побутову техніку.Переглядів: 2555
Поширень: 1