У День Незалежності України у Вінниці влаштували концерт на воді «Голоси Південного Бугу»

З нагоди  відзначення на Вінниччині Дня Незалежності України, за сприяння голови обласної державної адміністрації Сергія Борзова, вчора, 24 серпня, вперше стартував мистецький проєкт на воді «Голоси Південного Бугу».

Концерт відомих та улюблених вінничанами виконавців на прогулянковому теплоході ім. Л. Ратушної підготував Вінницький обласний центр концертів «Щедрик».

«Ідея організувати сцену на воді та провести яскравий концерт талановитих виконавців Вінницької області народилася не сьогодні, проте своє втілення вона знайшла саме під час карантину, коли недоцільно організовувати захід із великим скупченням людей,-  коментує начальник управління культури і мистецтв Вінницької ОДА Ольга Дернова.-  Дистанційно, але наживо – з імпровізованого концертного майданчика на теплоході ім. Л.Ратушної вінничани могли побачити цікаву програму за  участю наших зірок: Олександра Онофрійчука, Павла Пазюка, Дениса Беспетчука, Марії Петровської, Анни Циганкової, Вікторії Гнатюк, Тетяни Олексієнко та Авака Бабаханяна».

У День Незалежності України у Вінниці влаштували концерт на воді «Голоси Південного Бугу»

Впродовж дня на кожній зупинці  у  зонах улюбленого відпочинку вінничан: пляж «Спартак», острів «Кемпа», причал «Сабарів», пляж «Хімік»  з прогулянкового теплохода ім. Л. Ратушної протягом півгодини звучали відомі хіти.

«Поряд з  номерами патріотичного спрямування, артисти виконували світові хіти, музичні твори української естради. Це цікаво і неординарно, тож сподіваюсь,що й надалі традиція концертів на воді буде продовжена,- запевняє очільниця управління культури і мистецтв ОДА.Переглядів: 2729
Поширень: 0