4 вересня 2020 року о 12 годині на площі ім. Василя Стуса (м. Вінниця, Хмельницьке шосе) відбудуться вересневі Стусівські читання «Незламний борець правди і свободи» до дня пам’яті поета-земляка, політв’язня, Героя України Василя Семеновича Стуса. Захід організований Вінницькою ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва за підтримки управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації спільно з обласною організацією НСПУ та Конгресом української інтелігенції Вінниччини.

На традиційні вересневі Стусівські читання запрошені представники влади та органів місцевого самоврядування, освітяни, письменники, науковці, викладачі та студенти Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського та Донецького національного університету ім. Василя Стуса.

Вінничан запрошують на Стусівські читання

Вересневі Стусівські читання будуть транслюватися у прямому ефірі в соціальній мережі Facebook на сторінці Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва.

Для інформації:

Цього року виповнюється 35 років від дня трагічної загибелі нашого земляка, проте  творчість нескореного пророка не забута. Василь Стус актуальний і сучасний, його вивчають, його популяризують, він залишається для сьогоднішніх і прийдешніх поколінь взірцем мужності і непохитності сили духу.

За коротке життя Василь Стус (1938–1985), поет, член Гельсинської спілки, залишив 6 томів творів, більшість з яких було перекладено англійською мовою і опубліковано на Заході. Це поезія європейського рівня.

Ім’я Стуса ввійшло в нашу історію як важливий чинник національного пробудження й самоусвідомлення, стало символом духовної незламності й свободи.

Запрошуємо взяти участь у вересневих Стусівських читаннях!Переглядів: 2191
Поширень: 0