Помер директор  школи-ліцею №7 Олександр Сухомовський

Вранці 22 вересня помер директор Вінницької школи-ліцею№7 Олександр Сухомовський – педагог від Бога і людина з великої букви. Останнім часом він хворів на пневмонію. Олександра Григоровича у Вінниці називають одним з «революціонерів» середньої школи, який запропонував та втілив у життя сучасні підходи до освіти.

Нагадаємо, О.Сухомовський народився у Вінниці у 1945 році. Після закінчення Вінницького державного педа­гогічного інституту ім. М. Островського (1970) він пра­цював директором початкової школи с. Сорочин Вінницького району, директором клубу кондитерської фабрики у Вінниці, учителем початкових класів, організатором позашкільної виховної роботи, заступником дирек­тора з навчально-виховної роботи середніх шкіл № 4 та № 22 Вінниці.

З 1990 року очолив школу І—ІІ ступенів - ліцей № 7. Як керівник він вирізнявся аналітичним мисленням, активним творчим пошуком, баченням чітких перспектив розвитку загальноосвітньої школи.

За керівництва О.Сухомовського в школі-ліцеї № 7 створено якісну навчально-виховну базу: обладнано навчальні кабінети, комп'ютерні класи, відкрито комп'ю­терний центр, ізостудію «Палітра», в управлінську діяльність впроваджено комп'ютерну техніку. Щороку ліцеїсти стають переможцями міських, обласних, всеукраїнських і між­народних олімпіад. Ліцей заслужено вважається одним з найкращих закладів.

Олександр Сухомовський - ініціатор створення інтернаціональних класів, у яких забезпечується вивчення мов і культур національних меншин, налагодження побратимства з ліцеєм ім. Бенуара (Лімож, Франція).

У 2004 році навчальний заклад визнано переможцем акції «Народний бренд - 2003» у номінації «Найкраща школа». У 2006 році школа-ліцей № 7 стала лауреатом конкурсу «100 кращих шкіл України» в номінації «Школа успіху». За резуль­татами атестаційної експертизи управління освіти Вінницької міської ради навчальний заклад атестований з відзнакою.

У 2006-му Олександру Григоровичу присвоєно звання Заслуженого працівника освіти України.

Редакція висловлює глибоке співчуття рідним, близьких та тисячам тих, хто любив Олександра Григоровича.Переглядів: 11738
Поширень: 7