Кількість медичних фахівців, які висловили готовність працювати з інфікованими, зростає

На минулому тижні відбулась позачергова сесія міської ради на якій депутати підтримали ініціативу мера Сергія Моргунова щодо підтримки медичних працівників, які працюють з хворими на коронавірус, та забезпечення закладів всім необхідним для лікування вінничан: ліками та обладнаннямЦього ж дня почали надходити звернення від медичних працівників міста з бажанням долучитися до роботи у «ковідних» командах.

У місті постійно збільшується кількість інфікованих коронавірусом. Так, зараз продовжують хворіти на COVID 1169 пацієнтів, це майже на 413 осіб більше ніж минулого тижня.  Багато пацієнтів потребують стаціонарного лікування та кисневої підтримки. Тому є потреба у збільшенні кількості «ковідних» команд для роботи в стаціонарах.

Завдяки рішенню сесії лікарі, медсестри та санітарки, які працюватимуть у стаціонарах з хворими на COVID-19, вже в цьому місяці отримають доплату до зарплати. Розмір муніципальної доплати для ковідних команд  лікарям становитиме 15 тисяч гривень, медичним сестрам – 10 тисяч гривень, а молодшому медичному персоналу (санітаркам) – 8 тисяч гривень.

«Після рішення сесії почали надходити звернення від медичних працівників, які висловлюють свою готовність працювати в «ковідних» коанадх. Нам потрібні терапевти, реаніматологи, медичні сестри, санітарки. Зараз додаткові «ковідні» команди ми формуємо у першій лікарні. Десять команд буде створено у першому пологовому будинку, збільшуємо їхню кількість і в третій лікарні», – каже директор департаменту охорони здоров'я міської ради Олександр Шиш.

Директор Вінницької МКЛ №1 Костянтин Ліваковський зазначає, що наразі щодня збільшується кількість хворих, які потребують стаціонарного лікування, і дуже важливо, щоб було достатньо медичних працівників, які займаються лікуванням таких людей. «Наразі дуже суттєвою підтримкою для нас є доплата до заробітної платні, яка буде нараховуватись вже у жовтні за рахунок міського бюджету. Після прийняття цього рішення на сесії міської ради до нас почали звертатися медичні працівники, які мають бажання працювати у «ковідних» командах. Це дуже позитивна тенденція, яка дозволить нам підтримувати необхідну кількість працівників та формувати резерв для роботи у "ковідних" відділеннях, які будуть відкриватись згодом», – каже Костянтин Ліваковський.



Переглядів: 1995
Поширень: 0