"Українська стратегія Гройсмана" про підвищення тарифів

На сторінці у Фейсбук "Української стратегії Гройсмана" з'вилась офіційна заява щодо підвищеннятарифів діючою владою


Початок 2021 року розпочався для жителів Вінниччини  з неприємного «сюрпризу» від київської влади – з 1 січня для населення подорожчали вартість природнього  газу, його розподілу  та транспортування, що потягне за собою підвищення цін на теплову енергію. 


Окрім того, ціна на природній газ для населення Вінницької області в січні 2021 року становитиме 9,89573 грн за кубометр, що є одним із найвищих тарифів на газ в Україні. Така ситуація -  неприпустима, адже платоспроможність населення значно знизилась,  відповідно,  підвищення тарифів на комунальні послуги призведе до зростання заборгованості в проплатах за комунальні послуги. 


Політика Уряду та НКРЕКП,  спрямована на постійне підвищення тарифів в умовах тривалого карантину, економічного спаду та зниження доходів населення,  не витримує жодної критики!


Партія «Українська Стратегія Гройсмана» висловлює своє обурення таким різким та економічно необгрунтованим підвищенням цін на енергоносії. 
Наразі рішення Уряду та НКРЕКП збільшують фінансовий тягар для населення, є несправедливими, непрофесійними та невчасними. Ціни на енергоносії мають бути не вищими за рівень 2020 року. 

Вимагаємо від Кабінету Міністрів України:

  • вжити невідкладних заходів щодо справедливого зниження цін на газ, адже Нафтогаз  придбав його значно дешевше ніж продає людям. 
  • відновити масштабну програму субсидій для родин, які потребують соціальної підтримки.
     


Переглядів: 2857
Поширень: 1