Партія “Українська Стратегія Гройсмана” відмінила проведення російськомовних  сесій Ладижинської міської ради

За ініціативи фракції «Українська Стратегія Гройсмана» 23 лютого відбулась позачергова сесія ладижинської міської ради, на якій розглядалось одне питання – «Про  внесення змін  до регламенту Ладижинської міської ради 8 скликання та затвердження його в новій редакції». Зокрема, йшлося про відміну скандальної норми, якою передбачалась  можливість місцевим депутатам та міському голові виступати російською мовою під час сесій міськради та засідань комісій. 

Як відомо, за ініціативи ладижинського міського голови Валерія Коломєйцева було ухвалено регламент Ладижинської міської ради, в якому зокрема містилася норма про те, що пленарні засідання ради та засідання постійних комісій можна було проводити двома мовами – українською та російською, що суперечило нормам Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної». 

«Українська Стратегія Гройсмана» добилась відміни використання російської мови на сесіях Ладижинської міської ради 

Це рішення спричинило чималий резонанс і обурення в суспільстві.  Незважаючи, що на сесії був відсутній ладижинський міський голова Валерій Коломєйцев, а також 4 депутати міської ради, за зміни до регламенту міської ради, яким скасовувалась скандальна норма про використання  російської мови під час сесій міськради, проголосували 20 депутатів, 1 депутат не голосував. 

«Українська Стратегія Гройсмана» добилась відміни використання російської мови на сесіях Ладижинської міської ради Переглядів: 1880
Поширень: 3