На Старому місті частково обмежать рух транспорту на одній вулиці

На Старому місті з 5 по 30 квітня триватиме планова реконструкція магістральної труби водопостачання по вулиці Данила Нечая. Ділянка, яку замінять, – більше 330 метрів, вона має важливе значення для водопостачання жителів мікрорайону.

Зміна застарілих інженерних мереж здійснюється перед реконструкцією асфальтного покриття по вул. Данила Нечая. Як розповів заступник начальника відділу реформування та розвитку житлово-комунального господарства та енергетики департаменту міського господарства Олександр Зімбовський, труба буде водопровідна поліетиленова.


«Така труба є надійною та має  досить тривалий термін експлуатації - більше 50 років. Матеріал труб є стійкий до корозійних процесів і не накопичує внутрішніх відкладень, що сприяє збереженню стабільної прохідної спроможності. Трубопровід є магістральним  та має діаметр – 560 мм. Від нього  здійснюється водопостачання частини Старого міста», – каже Олександр Зімбовський.


На час робіт з прокладання нової ділянки водопроводу вода вінничанам постачатиметься через існуючий трубопровід, який діє зараз, щоб люди не відчули незручностей з водопостачанням. А після завершення реконструкції водопроводу виконають переключення водопостачання на нову трубу.


У зв'язку з проведенням заміни магістрального водогону, з 5 квітня до 30 червня рух транспорту буде дещо обмежено на ділянці вул. Данила Нечая від перехрестя з вулицею Гліба Успенського до перехрестя з вулицею Дубовецькою.Переглядів: 3138
Поширень: 13