У Вінниці виписали з лікарні пацієнта, якому провели унікальну операцію на серці 

Нещодавно у Вінницькій обласній клінічній лікарні ім. М. І. Пирогова вперше у Вінницькій області було проведено унікальне оперативне втручання - протезування висхідного відділу аорти при розриві висхідного відділу аорти з її тотальним розшаруванням.  

Операцію виконали в ургентному порядку за життєвими показами для збереження життя пацієнту. Унікальність операції полягає в тому, що хворому майже на 30 хвилин зупиняли серце та перебував при зупиненому апараті штучного кровообігу охолодженим майже до 22 градусів. Про це повідомляє на фейсбук-сторінці керівник хірургічної служби лікарні Ярослав Хребтій. 

Операцію виконували  за участі та підтримки київських колег з Інституту серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова Жекова Ігоря Івановича та його команди.  

“Окрема подяка академіку Лазоришинцю Василю Васильовичу директору Інституту серцево-судинної хірургії ім.М.М.Амосова, який завжди підтримує і допомагає у розвитку кардіохірургії ВОКЛ ім. М.І.Пирогова та Вінницької області в цілому. З найкращого боку проявила себе команда центру серцево-судинної хірургії Вінницької обласної клінічної лікарні ім.М.І.Пирогова кардіохірургів, кардіологів, анестезіологів та медичного персоналу, що було високо оцінено київськими колегами”, - пише Ярослав Хребтій.  

Також відомо, що сьогодні пацієнта успішно виписали додому.  Переглядів: 1584
Поширень: 0