“Відповідальний пішохід”, - у Вінниці поліціянти та молодь нанесли корисні написи біля пішохідних переходів 

Працівники патрульної поліції та небайдужа молодь учора, 28 квітня, почали акцію “Відповідальний пішохід”. Біля пішохідних переходівз’явилися написи «Зніми навушники», «Не розмовляй по телефону, коли переходиш дорогу», «Візьми дитину за руку» тощо. Про це повідомляють на сайті Вінницької міської ради. 

За умов сприятливої погоди акцію продовжать сьогодні. 

«Ми проводимо акцію «Відповідальний пішохід» для того, щоб звернути увагу вінничан на необхідність дотримуватись  правил під час переходу через пішохідний перехід. Адже від уважності та обережності на дорозі залежить здоров'я та життя людей. Загалом акція проходить вже другий рік, раніше наносили написи у центральній частині міста, а в цьому році охопимо більшу територію – від вул. 600-річчя до центрального мосту», – каже начальник відділу молодіжної політики міської ради Юлія Мончак. 

Акцію «Відповідальний пішохід» організували відділ молодіжної політики Вінницької міської ради, Вінницька молодіжна рада, Управління патрульної поліції. До акції долучилась небайдужа та активна молодь. Переглядів: 2235
Поширень: 0