Віртуальні подорожі, концерти та флешмоб: у Вінниці стартувало святкування Дня Європи 

Культурно-мистецькі заходи до Дня Європи розпочались сьогодні у Вінниці. У зв'язку з пандемією вони проходять онлайн на культурному порталі міста VinCulture Code за ЦИМ посиланням

Як зазначають у департаменті культури міської ради, до Дня Європи підготовлено чимало різноманітних заходів, щоб кожен бажаючий міг знайти щось цікаве для себе. Заплановано віртуальні подорожі, концерти, флешмоб, вікторини, виставки, конкурси різні мистецькі проєкти та багато іншого. 

13-15 травня проходитиме літературний проєкт «Коцюбинський: побачення з Європою» від Вінницького літературно-меморіального музею ім. М.  Коцюбинського.  

Сьогодні вже опубліковано першу частину онлайн-проекту «Коцюбинський: побачення з Європою», де розказали про  Флоренцію. Завдяки опису  Михайла Коцюбинського вінничани  можуть уявити, якою була Флоренція на початку ХХ століття. 

14 травня  

Об 11:00 вінничан запрошують у віртуальну подорож «Європейські міста-побратими Вінниці» від Вінницької міської централізованої бібліотечної системи.  

О 13:00 відбується мистецький проєкт «Найвідоміші арт-об'єкти Європи» від Вінницької дитячої художньої школи. 

О15.00 можна буде насолодитись концертною програмою «Мистецтво нас єднає» від Вінницької дитячої музичної школи №2.  

О 17:00 заплановано презентацію конкурсу візуального мистецтва «Мандруючи Європою», який підготувала Вінницька дитяча школа мистецтв «Вишенька». 

15 травня 

О 10:30 розпочнеться флешмоб «Добрий день мовами Європи» від Вінницької міської централізованої бібліотечної системи.  

Об 11:00 – презентація проєкту «Мозаїка» від Центру історії Вінниці.  

О 12:00 розпочнеться Мистецький відеопроєкт від кращих колективів та виконавців міста  «International Music». 

Також 15 травня заплановано мистецький проєкт «Think Global about Europe», фінал пісенного фестивалю-конкурсу «Золотий птах» для дітей та молоді з обмеженими можливостями та кулінарний проєкт «Майстер-шеф по-європейськи». 
 Переглядів: 2987
Поширень: 1