У 14-ьох вінницьких маршрутках можна розрахуватися Муніципальною карткою 

У Вінниці на 14 маршрутах приватних перевізників встановили валідатори для оплати проїзду безготівково. Хоч і виглядає валідатор як банківський термінал, він працює за такою ж схемою, як і звичний жовтий валідатор у трамваях та тролейбусах. 

Як зазначають на фейсбук-сторінці “Муніципальна картка вінничанина”, станом на сьогодні (10 червня) безготівково розрахуватися за проїзд Муніципальною карткою вінничанина можна на 14 маршрутах, а саме: 1А, 2А, 2Б, 3А, 3Б, 5А, 8Б, 10А, 11Б, 12А, 14А, 17А, 18А, 23А. 

Зазначають, що в салонах маршрутних таксі типу Mercedes-Benz відсутні звичні для вінничан валідатори, оскільки у цих автомобілях мало місця для розміщення обладнання на поручнях. Відтак для них розробили для них іншу конфігурацію системи – розмістили на панелі POS-термінали, які виглядають, як банківські. 

Тож при вході в салон маршрутного таксі, праворуч від пасажира, розташовано термінал, до якого можна піднести Муніципальну картку вінничанина й оплатити проїзд, а також отримати паперовий квиток. Переглядів: 3301
Поширень: 7