Акваторію Південного Бугу улітку охоронятиме муніципальний патруль на воді

У Вінниці з 11 червня відновив роботу муніципальний патруль на воді. Під час літнього сезону він охоронятиме акваторію Південного Бугу в межах міста. Минулого літа патруль склав 36 адміністративних протоколів.


Як повідомляють у Вінницькій міській раді, муніципальний водний патруль працює у Вінниці уже третій рік поспіль. Для його роботи придбали спеціальний катер. У рейдовій групі працівники Муніципальної варти, патрульної поліції, представники управління морського і річкового транспорту України у Вінницькій області. 


«10 червня, під час засідання виконкому ми затвердили Меморандум про співпрацю між виконавчим комітетом Вінницької міської ради та Державною службою морського та річкового транспорту України. А сьогодні розпочинаємо патрулювання. Як і минули роки, патруль буде стежити за ситуацією на міських пляжах, чистотою прибережної смуги, дотриманням правил на воді водіями малих суден та перевірятиме їх посвідчення », - розповів начальник Муніципальної варти Віталій Чигур.


Про правопорушення на воді, необхідно повідомляти до Ситуаційного центру за телефоном 067-4-102-101 або до відділу оперативного реагування «Цілодобова варта» — 15-60.Переглядів: 1918
Поширень: 0