Купальські багаття, квести та плетення вінків: як у Вінниці святкуватимуть Івана Купала? 

У Вінниці 6-7 липня святкуватимуть Івана Купала. На вінничан чекають концерти, майстер-класи, квести, купальське багаття та багато інших розваг. Заходи пройдуть і на приєднаних територіях: у селах Гавришівка, Стадниця, Великі Крушлинці, Малі Крушлинці, Писарівка та Вінницькі Хутори. Про це повідомляють на сайті міськради.

7 липня о 16:00 свято Івана Купала розпочнеться у парку Дружби народів на березі Вишенського озера.  

«Для вінничан ми підготували концертно-розважальну програму. Українського колориту святу додадуть народні фольклорні колективи «Рута-М'ята», «З роси і води» та хореографічний колектив «Мальви». Крім того, виступатимуть ансамбль пісні і танцю «Поділля», гурти «Глорія», «Лесик і Карпо», – каже заступниця директора департаменту культури міської ради Ганна Ковальчук. 

Також повідомляють, що заплановано показ колекції одягу у стилі бохо від вінницької дизайнерки Ольги Карпової. Під час свята працюватимуть тематичні локації. На галявині народних ремесел кращі майстри Вінниччини  презентують різні види народного мистецтва. Для маленьких вінничан працюватиме «Дитяча галявина» з цікавими розвагами, інтерактивами та фотозонами. 

Для книголюбів відбудеться «Літературний пікнік». Також можна буде відвідати  і  етно-містечко. Усі охочі зможуть долучитись до тематичних майстер-класів з виготовлення  ляльок-мотанок, оберегів, воскових свічок, прикрас ручної роботи та виробів з бісеру. Також вінничан запрошують до тематичного квесту «Пошук купальської квітки». Запланована й святкова дискотека від Dj Kilimanjaro та вогняне шоу. 

До святкування Івана Купала долучаться і вихованці вінницьких спортивних шкіл. О 14:00 на Вишенському озері розпочнуться виступи спортсменів на каное та байдарках.  Усі охочі зможуть безкоштовно покататися на сапах та човні «Драконі». О 16:00 гімнастки проведуть відкрите тренування. Також свої вміння продемонструють і інші вихованці спортивних шкіл міста. 

Також заходи до Івана Купала пройдуть на приєднаних територіях: 

  • У клубі села Гавришівка 7 липня о 17.00 розпочнеться театралізоване свято «Мала нічка Купалочка».  
  • Цього ж дня о 15.00 у селі Стадниця (площа біля клубу) пройде концертно-розважальна програма. 
  • У селі Великі Крушлинці. У клубі села  6 липня о 17.00 відбудеться літературний пікнік «На тихі води, на ясні зорі». 7 липня о 20.00 пройде театралізоване свято  «На вербичку роса впала – в нас на вулиці Купало…». 
  • У Малих Крушлинцях (площа біля Будинку культури) 7 липня о 19.00 розпочнеться концертна програма «Чари купальської ночі».  
  • У Писарівці біля ставу Тарасишин 6 липня о 17.00 відбудеться концертна програма «На Івана та й на Купала».  
  • У Вінницьких Хуторах 6 липня о 20.00 стартує танцювально-молодіжна вечірка. 


Переглядів: 3431
Поширень: 10