Вінницькі мобільні групи з протидії спалюванню листя склали 24 адмінпротоколи

Робота спеціальних мобільних груп стартувала у середині серпня. За цей час вони склали 24 адміністративних протоколи на вінничан, які спалюють листя.  Порушники мають сплатити штраф, який коливається від 340 до 1700 грн. 

Про це повідомляє Вінницька міська рада

Працівники Муніципальної варти постійно проводять роз'яснювальну та інформаційну роботу із вінничанами, які спалюють листя та інші відходи.  

До вінничан, які спалюють листя, працівники Муніципальної варти застосовують адміністративні методи впливу, які передбачають штраф. У деяких випадках, аби виявити правопорушників, мобільні групи використовують дрон. Завдяки йому  вдається виявляти навіть невеликі задимлення. 

«Щороку, навесні та восени, працівники Муніципальної варти спільно із представниками квартальних комітетів, комунальних підприємств та виконавчих органів міської ради проводять  рейди по виявленню фактів спалювання відходів рослинного походження.  Цієї осені уже склали 24 адміністративних протоколи на вінничан, які спалювали листя. Такі рейди триватимуть до кінця осені»

 - розповів начальник Муніципальної варти Віталій Чигур.  

Працюють мобільні групи і на приєднаних територіях. Переваги таких рейдів уже відчули мешканці селища Десна. 

«У нашому селищі уже не перший рік проводять такі рейди. І ми побачили їх ефективність. Люди менше стали спалювати листя. У нас є визначені місця,  куди мешканці селища  зносять гілля, а не спалюють його. Потім ми викликаємо дробильну машину, аби це гілля передробити»

 - зазначила староста Деснянського старостинського округу Галина Обливач. 

У Муніципальній варті просять повідомляти про факти спалювання листя до Ситуаційного центру за тел. (067)4-102-101, або ж до Цілодобової варти 15-60. 

Міська рада нагадує, що найкращим варіантом є компостування листя. У такому випадку опале листя можна використовувати як органічне добриво. Компостування є безпечним способом переробки листя та інших органічних відходів, що не шкодить довкіллю.Переглядів: 1962
Поширень: 0