Тапер осучаснений садочок №21 схожий на старовинний замок

Садочок №21 у Вінниці після оновлення схожий на старовинний замок. Заклад не просто змінив свій зовнішній вигляд. Його модернізували за стандартами енергоефективності. Зробили реконструкцію даху, утеплили стіни і фундамент, замінили вікна.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

 

Садочок №21 «Оленка» на вулиці Міліційній - один з найстаріших у місті. Будівлі понад сто років. Розташовується вона на Садках – так називалась тоді місцевість за Вінницею, де будували садиби на зразок сучасних дач.

 

У 40-х роках, після вигнання нацистів з міста, радянська влада вирішила відкрити у цьому приміщенні дитячі ясла. Згодом, у 1972 році, під потреби дитячого садка добудували ще одне крило.

 

«Сьогодні садочок №21 - це заклад санаторного типу, де виховуються понад 300 дошкільнят. Важливо, що завдяки комплексній реконструкції вдалося покращити мікроклімат у групах. Оновили минулого року також і територію садочка: зробили благоустрій та встановили сучасний спортивний майданчик», – каже очільник міста Сергій Моргунов.

 

Нагадаємо, що у 2021 році у Вінниці активно проводили роботу щодо розвитку галузі освіти. Відкрили два нових садочка. Садочок №33 у Тяжилові, що має назву «Дивосвіт», та садок «Грайлик» на Вінницьких Хуторах. Обидва садочки мають по 6 груп і розраховані на 110 місць кожен. Завершили будівництво нового корпусу на 9 груп садочка №16 «Бджілка» на вулиці Зерова, який почали будувати «з нуля» у 2019-му році замість старого аварійного корпусу.Переглядів: 2075
Поширень: 0