Вагітна жінка із обстріляного пологового будинку у Маріуполі померла разом з ненародженою дитиною

Одна з вагітних жінок, що постраждали в Маріуполі від авіаудару по пологовому будинку, померла разом із ненародженою дитиною. Про загибель жінки повідомила у фейсбуці журналістка «Голосу Америки» Ася Доліна.

«Перша вагітна дівчина з відео- та фоторепортажів з місця бомбардування дитячої лікарні №3 у Маріуполі (пологовий будинок), та, яку виносили на ношах, не вижила. І дитина її ненароджена не вижила», – повідомила журналістка.

Цю інформацію підтвердив фотограф Євген Малолєтка, який зробив фотографію з дівчиною, а також видання Associated Press, що посилається на місцевого хірурга Тимура Маріна.

За даними АР, після обстрілу пологового будинку вагітну жінку доправили до іншої лікарні. Марін розповів, що вибухом їй розтрощило таз і відірвало стегно. Лікарі провели кесарів розтин, але дитина «не подавала ознак життя». Після цього лікарі протягом пів години намагалися реанімувати жінку, але і її врятувати не вдалося.

Ім’я загиблої не називають.

Інша жінка, Маріанна Подгурська, яку теж сфотографували під час обстрілу пологового будинку Маріуполя, увечері 10 березня народила дівчинку.Переглядів: 2061
Поширень: 3