У Вінниці відновили роботи з реконструкції вулиці Шепеля - Сергій Моргунов

На вулиці Якова Шепеля, що на Старому місті, відновили роботи з комплексної реконструкції. Вже заасфальтували майже 4000 квадратних метрів, це – чорновий нижній шар. Будівельники продовжують займатися перенесенням та влаштуванням комунікацій. Про це у своєму телеграм-каналі та на сторінці у фейсбуці написав Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Очільник громади пригадує, що 23 лютого відвідав об’єкт з інспекцією – якраз стартував комплексний капремонт. Наступного дня росія розпочала повномасштабне вторгнення, і з того часу роботи були призупинені, як і по всіх інфраструктурних проєктах.

«Важливо, що сьогодні ми отримали можливість відновити роботи. Реконструкція дозволить підвищити безпеку та комфорт для всіх учасників руху і частково розвантажити вулицю Данила Нечая», - каже Сергій Моргунов.

Міський голова зазначає, що у плани проєкту закладено оновлення дороги, тротуарів, павільйонів громадського транспорту, влаштування велодоріжок, освітлення, камер відеонагляду, ремонт підземних мереж та озеленення.

«Сподіваюсь, що нам вдасться зробити максимум з цього, враховуючи ситуацію в країні. Наша команда серйозно займалась інфраструктурою міста в останні роки. Ми маємо зберегти досягнення громади і підтримувати порядок та стабільність», - наголошує очільник Вінниці Сергій Моргунов.Переглядів: 1087
Поширень: 0