Українці зможуть отримувати паспорти за кордоном

Кабінет Міністрів України затвердив експериментальний проект щодо оформлення ID-картки та закордонного паспорта громадянам України, які перебувають за кордоном.

Відповідну постанову від 10 червня № 678 опубліковано на урядовому порталі.

З 25 червня громадяни зможуть оформляти нові та обмінювати старі паспорти через підрозділи Державної міграційної служби.

Зазначається, що паспорти оформлюватиметься у терміни, що затверджені законодавством. Видача документів може займати до трьох місяців з дня прийняття відповідного рішення для їх оформлення.

Експериментальним проектом передбачено, що прийняття документів для оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон громадянам України, які перебувають за межами нашої країни, здійснюватиме розміщений за межами України відокремлений підрозділ державного підприємства «Документ», яке належить до сфери управління ДМС України та є адміністратором Єдиного державного демографічного реєстру.

Перелік держав, у яких буде здійснюватися прийняття документів для оформлення паспортів громадянина України, визначатиметься ДМС України за погодженням з Міністерством закордонних справ.Переглядів: 1179
Поширень: 0