Нагадуємо, 13 жовтня фонтан ROSHEN завершить свій сезон

Закриття восьмого сезону роботи найбільшого у світі світломузичного річкового фонтану ROSHEN у Вінниці відбудеться 13 жовтня під виступи відомих українських гуртів.

Цього вечора Вінниця зустрічатиме зі своїми найкращими хітами «СКАЙ» і культовий рок-гурт «Плач Єремі́ї» на чолі з «народним рокером України» Тарасом Чубаєм. Також очікується виступ українського хіп-хоп виконавця ХАСа, який був фіналістом відомого українського телевізійного шоу.

Закриття сезону роботи цього року відбудеться напередодні Дня Захисника України. Тож давайте разом прийдемо та привітаємо наших нескорених воїнів!

Вперше День Зaхисникa Укрaїни відсвяткувaли під гaслом «Силa нескорених». І тоді Президент Петро Порошенко зaявив, що сaме силу нескорених продемонструвaли укрaїнські воїни, які відстоюють незaлежність тa суверенітет Укрaїни у війні з російським aгресором.

Запрошуємо усіх на місце зустрічі – набережну ROSHEN – 13 жовтня о 19:00

13 жовтня фонтан ROSHEN закриє свій сезон під виступи відомих гуртів

Довідка. Найбільший у Європі світломузичний Фонтан із єдиною у світі системою занурення під воду та реконструйована Набережна «Roshen» відкриті 4 вересня 2011 року. Фонтан Roshen розташований в руслі річки Південний Буг й має довжину 140 метрів і висоту струменя до 60 м. Фонтан Roshen нараховує сім програм тривалістю 20 хвилин та 8 коротких – тривалістю 5-6 хвилин. Цей соціально-культурний та інфраструктурний проект ініційований Петром Порошенком, реалізовано за рахунок інвестицій Фонду Порошенка та Міжнародної корпорації ROSHEN. Загальна вартість проекту Набережної і Фонтану перевищує 100 млн. гривень.Переглядів: 11474
Поширень: 5