Працівники соціальної сфери Вінниці приймали вітання з нагоди свого професійного свята

Щороку у першу неділю листопада відповідно до Указу Президента України від 1999 року працівники соціальної сфери відзначають своє професійне свято. Напередодні цього дня вінничан, які пов’язали своє життя з цією професією, привітав міський голова Сергій Моргунов.

«Ваша робота дуже важлива, адже ви допомагаєте тим, хто цього дійсно потребує. Напрямок, у якому ви працюєте, є одним з найвідповідальніших в органах місцевого самоврядування. З 2012 року ми разом працювали над тим, щоб якісно і комфортно надавати послуги вінничанам. Напередодні вашого професійного дня, я бажаю вам залишатися такими ж доброзичливими, якими ви є і робили все для того, щоб вінничани відчували, що проживають у самому комфортному місті. Бажаю вам здоров’я, гарного настрою і більше позитивних емоцій, дякую вам за роботу», - каже міський голова Сергій Моргунов.

Працівники соціальної сфери Вінниці приймали вітання з нагоди свого професійного свята

Привітала працівників соціальної сфери і заступник Міністра соціальної політики України Лариса Попова. Вона вручила Подяку від Міністерства соціальної політики України директору департаменту соціальної політики Вінницької міської ради Валентині Войтковій. Лариса Попова зазначила, що соціальна сфера Вінниці найуспішніша, і що наше місто перше в Україні, де уже здійснено перерахунок по субсидіях.

Працівники соціальної сфери Вінниці приймали вітання з нагоди свого професійного свята

Після вітальних слів працівники соціальної сфери отримали грамоти, подяки грошові премії та квіти, а святкового настрою додали виступі творчих вінничан. 

Для довідки:

З початку року департамент соціальної політики міської ради опрацював понад 75 тис. звернень громадян. А в територіальних відділеннях ЦНАП «Вишенька» та «Старе місто» мешканцям надано більше 225 тис. соціальних послуг. 

Серед нововведень у сфері соціального захисту населення – запровадження мобільних робочих місць. Це дозволило клієнтам з інвалідністю та людям  похилого віку отримувати відповідні послуги вдома. За таким сервісом з почату року звернулось 122 особи. Переглядів: 4365
Поширень: 2