Із початком снігопаду комунальні служби почали обробляти вулиці міста протиожеледними засобами

Сьогодні, ближче до обіду, у Вінниці пішов рясний сніг. За прогнозами синоптиків він йтиме й завтра. Комунальні служби зараз працюють на вулицях міста у повному складі. Працівники розчищають дороги та зупинки громадського транспорту, посипають протиожеледними засобами.

Працівники комунальних служб просять водіїв не залишати автомобілі вздовж проїжджої частини, щоб припаркований транспорт не заважав проводити розчистку доріг. 

Як розповів директор департаменту житлового господарства ВМР Роман Фурман, на разі на прибудинкових територіях розпочинає працювати 630 двірників та 21 одиниця тротуарно-прибиральної техніки. 

На вулицях міста працює близько 20 одиниць прибиральної техніки, яка обробляє проїжджу частину протиожеледними засобами, щоб на дорозі не утворювався шар льоду. Розпочали вони роботу, як тільки почав йти сніг. Пізніше працівники шляхового управління розчищатимуть сніг. Наразі вони прибирають зупинки громадського транспорту та тротуари. 

Нагадаємо, що поблизу закладів торгівлі, громадського харчування, офісів, установ і організацій прибирання мають забезпечити їх керівники та власники. Така норма передбачена в Правилах благоустрою міста, її виконання контролює Муніципальна поліція.Переглядів: 1733
Поширень: 0