Родини Героїв Небесної Сотні Вінниччини взяли участь у загальнодержавних пам’ятних заходах, що відбулись в столиці України

20 лютого, сім’ї загиблих героїв Небесної Сотні Вінниччини  -  Максима Шимка, Валерія Брезденюка, Леоніда Полянського,  взяли участь у пам’ятних заходах з вшанування Героїв Небесної Сотні. 

З нагоди пам'ятної дати за сприяння Вінницької обласної державної адміністрації відбулася поїздка родин загиблих на Майдані до столиці України, аби вшанувати пам'ять наших земляків, що полягли на вулицях Києва з 18 по 20 лютого 2014 року, виборюючи українську гідність. 

У Києві біля офісу Державної кваліфікаційної комісії суддів України відбулася зустріч родичів загиблих героїв Небесної Сотні зі всієї України, в якій взяли участь і родини наших героїв: Зоя Кузьменко, мати Максима Шимка; Людмила Полянська, мати Леоніда Полянського; Ірина Міняйло, дружина Валерія Брезденюка, а також діти й близькі родичі героїв. 

Родини Героїв Небесної Сотні Вінниччини взяли участь у загальнодержавних пам’ятних заходах, що відбулись в столиці України

Родини загиблих героїв пройшли до Хреста на місці загибелі Героїв Небесної Сотні та поклали квіти біля пам’ятної стели з іменами загиблих. На місці загибелі Героїв Небесної Сотні заплановано збудувати  «Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності». 

У рамках загальнодержавних заходів родини загиблих Героїв Небесної сотні зустрілись  із заступницею голови ВРУ Оксаною Сироїд, де  було визначено нову ініціативну правову групу, яка з боку держави й надалі займатиметься юридичною підтримкою родин загиблих ангелів Небесної Сотні.

Поминальний молебень в Михайлівському Золотоверхому Соборі зібрав родини Небесної Сотні та усіх вірян, що прийшли до Храму віддати молитвою шану і вдячність нашим ангелам свободи. Серед них – Перший віце-прем'єр України Степан Кубів та віце-прем'єр Геннадій Зубко, міністри КМУ, громадські діячі а також дружина президента Марина Порошенко. Молебень підтримав і Митрополит Вінницький і Барський Симеон спільною молитвою. 

Родини Героїв Небесної Сотні Вінниччини взяли участь у загальнодержавних пам’ятних заходах, що відбулись в столиці України

На зустрічі в КМДА родичі загиблих на Майдані обговорили ініціативи громадських організацій і правових груп щодо пропозицій народним депутатам зініціювати окремий Закон України, який би регламентував юридично статус членів родин Небесної Сотні. 

Також на зустрічі у КМДА від української діаспори в Канаді було передано 10 тисяч доларів для продовження діяльності ГО "Родини Небесної Сотні" щодо налагодження чіткої професійної роботи з розвитку відповідної законодавчої бази, а також реформування спільноти в єдину всеукраїнську громадську організацію. 

Головне завдання – не залишати цих людей на самоті, без уваги, підтримати родини героїв та увіковічнити пам'ять про світлих воїнів добра. П’ять років, як ми поминаємо наших побратимів, що ціною свого життя навчили нас єднатися навколо принципів суспільної честі та справжнього патріотизму. П’ять років, як вшановуємо Небесну Сотню, яка поклала своє майбутнє на Київському Майдані, на Інститутській.Переглядів: 1994
Поширень: 0