У ВНАУ відбувся Подільський бал

Весняні свята розпочались у Вінницькому національному аграрному університеті із найулюбленішого - Подільського балу ВНАУ-2019. 

Цього року свою танцювальну майстерність продемонстрували 11 пар із 6 факультетів університету та 6 коледжів ВНАУ та лідером по активності став факультет агрономії та лісівництва, одразу аж 6 пар-студентів факультету виявили бажання позмагатися за титул Короля і Королеви 2019.

Танцювальна програма відкрилася традиційним урочистим виходом та грандіозним полонезом.

А за мить у аграрному знову зазвучав неймовірний вальс, чарівні дами у вишуканих сукнях та галантні кавалери в костюмах і фраках вражали своєю витонченістю та граційністю. 

У ВНАУ відбувся Подільський балНікого не залишив байдужим майстер-клас випускника ВНАУ 2005 року, керівника ансамблю спортивно-бального танцю «Олімпія» Андрія Пашиніна. Він настільки завів зал і дав можливість дебютантам просто зануритись у чуттєве і грайливе ча-ча-ча, що ніхто не помітив як швидко пролетів час.

Захід об’єднав усіх шанувальників прекрасного: керівництво, викладачі і студенти відчували себе єдиним цілим, їх об’єднала музика, танець, любов до істинної краси, грації і мистецтва. Бажаючі гості приєдналися до дебютантів у запальних танцях, поки журі підводили підсумки конкурсу. Ритм танцю заполонив навіть деканів факультетів і вони разом із дебютантами закружляли у танці під неймовірну пісню у виконанні студентів, які займаються у центрі культури та дозвілля ВНАУ, Олега Ковальчука та Єгора Звонарьова.

За мить настала тиша, зал із нетерпінням очікував оголошення Короля і Королеви «Подільського балу ВНАУ -2019». Цього року цей почесний титул здобули Єфімова Богдана та Бадьорний Дмитро. Жодна пара не залишилась без нагороди, бо всі вони показали
неабияку майстерність.

У ВНАУ відбувся Подільський бал

Кожна пара отримала диплом та квіти від керівництва університету, а також солодкий подарунок – такий же неймовірний, як і все свято, торт, що теж можна зарахувати до витворів мистецтва, щоправда кулінарного, який люб’язно презентував Могилів-Подільський технолого-економічний коледж ВНАУ.

 Переглядів: 4775
Поширень: 0