На прибудинкових територіях триває весняне прибирання

У дворах вінницьких багатоповерхівок активно наводять лад після зимового періоду. Працівники управляючих компаній міста очищають території від посипкового матеріалу, який використовували у зимовий період, та минулорічного листя.

Щороку після зими у нашому місті розпочинається «генеральне» прибирання. Комунальні служби наводять лад як на вулицях містах, так і на прибудинкових територіях. Мешканці активно долучаються до прибирання біля своїх будинків. 

На прибудинкових територіях триває весняне прибирання

«Працівники управляючих компаній міста активно прибирають прибудинкові території від сміття, бруду, залишків відсіву, яким посипали двори взимку. Тривають роботи по ремонту огорож, прибирання сміття на козирках під’їздів. Ремонтують та фарбують лавочки і дитячі майданчики. Також прибирають під’їзди, миють вікна, панелі. Усі роботи плануємо завершити до 20 квітня», - розповів директор департаменту житлового господарства Вінницької міської ради Роман Фурман.

Працівники управляючих компаній звертаються до вінничан з проханням долучитися до прибирання своїх дворів. Переглядів: 1949
Поширень: 0