Петро Порошенко відвідав у Вінниці  новий завод - перше українське підприємство, яке запустило промислове виробництво сонячних панелей

27 березня в  рамках офіційної частини візиту на Вінниччину Президент України Петро Порошенко відвідав завод з виробництва сонячних панелей KNESS PV у Вінниці, який запрацював минулого місяця . 

Це перше масштабне промислове виробництво сонячних панелей в Україні для побутових, комерційних та промислових сонячних електростанцій. Номінальна потужність панелей від 270 до 370 Вт, що відповідає найвищим технологічним вимогам сучасних виробників обладнання для виготовлення сонячних модулів.

Перебуваючи на підприємстві, Глава держави зазначив, що пишається новим виробництвом, оскільки такий завод буде сприяти енергетичній незалежності нашої країни. «Ще п’ять років тому ми міцно сиділи на «газовій голці», а влада була зацікавлена в тому, щоб Україна більше споживала газу, більше фінансувала Росію і більше зависала в боргах, - сказав Петро Порошенко. – Сьогодні ми різко нарощуємо альтернативні джерела енергії. У нас зростатиме кількість сонячних панелей, які вироблятимуться в Україні. Ми сьогодні подивилися виробництво панелей на підприємстві KNESS, і я був приємно вражений, з якою гордістю мені працівник показував напис на сонячній панелі «Made in Ukraine»!». 

У Вінниці Петро Порошенко відвідав новий завод - перше українське підприємство, яке запустило промислове виробництво сонячних панелей

Також Глава держави зазначив, що Україна вже багато зробила для того, щоб наблизитись до енергонезалежності.  «Ми зробимо все для того, щоб газ перестав бути інструментом тиску на українську владу і український народ. В 2017 році Україна спожила 14 млрд кубів газу, у 2018 році –  10,5 млрд. А знаєте що буде через кілька років і скільки ми споживатимемо імпортного газу? Нуль кубометрів», - наголосив Петро Порошенко.

У Вінниці Петро Порошенко відвідав новий завод - перше українське підприємство, яке запустило промислове виробництво сонячних панелей

Він додав, що будівництво нових сучасних заводів, таких як  KNESS, говорить про покращення інвестиційного клімату в Україні.  І навіть в умовах війни наша держава стає цікавою для інвестування. Цьому сприяє ряд реформ, які формують цілісну систему якісних умов для ведення бізнесу в Україні.

У Вінниці Петро Порошенко відвідав новий завод - перше українське підприємство, яке запустило промислове виробництво сонячних панелей

Однією з них є реформа децентралізації. «Громади стають гравцями на полі економіки, вступають у змагання за інвестора, за робочі місця, за можливості для розвитку громад. І ми це чітко бачимо у Вінниці! Підприємці мені кажуть, що за останні кілька років кардинально змінився інвестиційний клімат. Сьогодні на місцях йде змагання за інвестора. Обласна адміністрація, міська влада і міський голова роблять все для того, щоб залучити інвесторів і «затягнути» їх в індустріальний парк. Я пам’ятаю, які там були бур’яни, а зараз там працює підприємство», - зазначив Президент України Петро Порошенко.

Фото: Офіційний сайт Президента УкраїниПереглядів: 5636
Поширень: 9