Шахові «романтики» підбили підсумки навчального року

24 травня у вінницькому клубі «Романтик» підбили підсумки навчального року. Збірна «шахових романтиків» цього року здобула золото на командному юнацькому чемпіонаті області в Кудлаях (Немирівський район) і срібло на юнацькому Кубку Вінниччини в Літині.

Також вона дебютувала у дорослих регіональних командних чемпіонатах, де входила до п’ятірки найсильніших. В особистому заліку вінницькі «шахові романтики» протягом навчального року здобули чимало нагород.

Шахові «романтики» підбили підсумки навчального року

Причому вигравали їх вихованці дуже різного віку. Приміром, нещодавно п’ятирічний Юрій Перепелиця став чемпіоном Вінниці з шахів серед дошколяриків, а студент місцевого педуніверситету Андрій Вічавський став третім на відкритому дорослому міжобласному чемпіонаті до Дня Перемоги.

На підбитті підсумків нагородили всіх юних вихованців. Вони отримали медалі, грамоти, цінні подарунки і навіть грошові премії партнерів клубу: обласного відділення НОКУ, магазину «Максимус», «Батьківщини молодої», депутата міської ради Володимира Околіти і депутата обласної ради Андрія Ковальова. А представники громадської організації «Серце Поділля» подарували юним шахістам дві пари сучасних електронних годинників.

Шахові «романтики» підбили підсумки навчального року

Найкращими в щорічному клубному рейтингу виявилися призер особистого чемпіонату області до десяти років Андрій Бутивський і переможець відкритого обласного турніру в Комаргороді (Томашпільський район) Лев Кержнер, а також шестирічний фіналіст чемпіонату Вінниччини до восьми років Максим Берегельський.
 Переглядів: 1945
Поширень: 0