Під час «Хвіст-фесту» у Вінниці прилаштували три десятки безпритульних тварин

Маленьких, покинутих та нікому не потрібних «Мурчиків» та «Сірків» знову роздавали в «добрі руки» містян. У Вінниці втретє пройшов ярмарок допомоги безпритульним тваринам «Хвіст-фест».

На участь у ньому зареєструвалось пів сотні людей, які підібрали з вулиці, чи, з якихось обставин, не можуть доглядати свою тваринку. Як от 13-ти річна Олександра. Тримасну кішечку вона знайшла на вулиці, коли та шукала притулку під сильним дощем. Перелякане кошеня спершу прихистила в під’їзді, втім, через скарги сусідів – забрала додому, причепурила та принесла на ярмарок.

Під час «Хвіст-фесту» у Вінниці прилаштували три десятки безпритульних тварин

«Її звуть Мадмуазелька. Вона дуже ласкава, грайлива, спокійна. Собі залишити не можу, бо в мене є кіт. Хотілося б, щоб вона знайшла новий дім і ласкаву господарку. Ця киця подарує їй щастя», - розповідає вінничанка.

Кожен чотирилапий учасник «Хвіст-фесту» – пройшов огляд ветеринара та отримав номерок.

Щоб надати «мімішності» тваринкам, опікуни їх прикрасили стрічками, хустинками та навіть намистом. Сподіваються: так на них звернуть більше уваги. Містяни підходили до кліточок, гладили, пестили та говорили із тваринками, втім забрати додому «вірного друга» наважувались не всі.

Під час «Хвіст-фесту» у Вінниці прилаштували три десятки безпритульних тварин

«Коли людина бере додому безпритульну тваринку, вона допомагає своїй душі. Це називається пет-терапія, коли пухнасті допомагають людям впоратися з проблемами зі здоров'ям. Шкода, що в нас таке не практикують», - розповідає одна з учасниць «Хвіст-фесту» пані Валентина.

Волонтер та співорганізаторка фесту Наталя Рожковська наголошує на необхідності стерилізувати тварин. Каже: головна проблема безпритульності – це байдужість людей до долі кішок та собак, які постійно приводять потомство. А малюки – опиняються в чиїхось під’їздах та на смітниках.

Під час «Хвіст-фесту» у Вінниці прилаштували три десятки безпритульних тварин

«Якщо Ви знайшли кішку чи собаку і їй потрібна стерилізація, зверніться до Муніципального притулку. Там, для безпритульних тварин, це безкоштовно. Також можна зателефонувати у відділ оперативного реагування «Цілодобова варта». Якщо ж на Ваших очах із тваринкою поводяться жорстоко – телефонуйте до поліції», - зазначила пані Наталя.

За кілька годин статус «безпритульна» на «домашня» змінила 31 тваринка.Переглядів: 2516
Поширень: 2