В одній із автошкіл Вінниці видавали підроблені сертифікати водіям, які не відвідували навчання

8 серпня екзаменатор сервісного центру викрив працівників однієї з вінницьких автошкіл, які видали сертифікати про вивчення повного теоретичного курсу учням, які автошколу не відвідували. Документи слідчими вилучені. Розпочато досудове розслідування.

До поліції звернулись представники адміністрації одного з територіальних сервісних  центрів МВС у Вінницькій області з повідомленням про те, що їх екзаменатор виявив порушення з боку працівників однієї з автошкіл. Як виявилось, представники автошколи надали сертифікат і допустили до іспиту учня, який рахувався у списках, але вивчення теоретичного курсу фактично не відвідував. У журналі відвідування навпроти його прізвища стоять відмітки про його відсутність на заняттях.

Відповідно до нормативних документів допустити до іспиту людину, яка не пройшла повний курс теоретичного навчання, категорично заборонено.

Слідчим відділенням лівобережної поліції розпочато кримінальне провадження за  ч.4 ст. 358 Кримінального кодексу України (підроблення документів, печаток, штампів та бланків чи використання підроблених документів). За таке правопорушення передбачено до двох років обмеження волі.

Вилучена документація буде направлена на експертизу. Поліція перевірить наявність аналогічних фактів у роботі автошколи.Переглядів: 2917
Поширень: 1