На Літинщині селяни знайшли рештки здобичі, яку вполювали та залишили  мисливці

На Вінниччині в селі Супрунів люди, які прийшли до лісу – жахнулись побаченим.

На галявині під соснами були розкидані шкірки десятка лисок із пір’ям, лапами та головами. Така моторошна картина – діло рук компанії мисливців, які того дня полювали на птахів.

«Компанія чоловіків полювала в нашому лісі на водоплавних птахів. І нас дуже гарна природа, краєвиди, велика річка та став. Тимчасовий табір вони розкинули в соснині, над водоймою. Те, що ми побачили, просто «на голову не налазить». Рештки лисух: нутрощі, голови, пір’я, серед пляшок від горілки, одноразовим посудом, пет-пеляшок та залишків їжі. Шкіру вони здерли, залишили на сонці, а тушки позабирали. Можливо все це було в мішках, але їх пороздирали собаки. Сонце пече, сморід нестерпний», - ділиться наболілим житель села Супрунів Володимир Рудий.

Володимир з компанією прибрав залишки мисливського недбальства. Каже: місцеві в лісі постійно проводять суботники, адже, приїжджі на відпочинок до їхнього села, не завжди прибирають за собою.

Окрема біда – нахабні мисливці. Вони не раз намагались розлучити пару лебедів, які живуть на місцевому ставку.  Переглядів: 5117
Поширень: 14