У Вінниці стартував відбірковий етап Загальнонаціонального конкурсу «КРАСА КРАЇНИ-ВІННИЦЯ»

Про початок реєстрації на участь в конкурсі «КРАСА КРАЇНИ-ВІННИЦЯ-2020» розповіли його організатори, в ході пресконференції, що відбулась у пресцентрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА 30 вересня.

Як розповіли організатори Конкурс «КРАСА КРАЇНИ – ВІННИЦЯ» буде проходити в два етапи: онлайн та офлайн. Онлайн етап починається з моменту реєстрації учасниць. Кожна матиме власну сторінку на офіційному сайті конкурсу. Але необхідно звернути увагу, що кількість анкет обмежена.

До участі запрошуються жінки віком від 25 років, або від 21 за умови наявності дитини. Серед вимог - громадянство України та гендерна приналежність. Усі бажаючі можуть заповнити анкету учасниці на офіційному сайті конкурсу www.vn.krasakrainy.com.

Після закінчення реєстрації розпочнеться всенародне голосування. Так буде визначено переможницю у номінації «ВИБІР КРАЇНИ – ВІННИЦЯ». Офлайн етап складається з професійної підготовки учасниць, що триватиме впродовж двох місяців. Це буде «Марафон краси», в рамках якого учасниці будуть відвідувати різноманітні центри розвитку, краси, стилю, спорту, проходитимуть різноманітні майстер-класи від передових фахівців різних галузей. 16 лютого 2020 року у театрі ім. Садовського відбудеться зірковий супер-фінал конкурсу, де буде обрано королеву. Вона представлятиме місто Вінницю на національному конкурсі «КРАСА КРАЇНИ 2020».

Основною метою загальнонаціонального конкурсу «КРАСА КРАЇНИ» є формування в суспільстві образу сучасної української жінки як красивої, обдарованої, вихованої та сильної особистості, матері та берегині. Ключовими завданнями конкурсу є обрання, шляхом відкритого голосування, тієї жінки, яка є прикладом та взірцем для всієї країни, а також гідною представницею своєї держави на найпрестижнішому світовому конкурсі краси.

Також «КРАСА КРАЇНИ» - це пропаганда ідеалів і цінностей інституту сім’ї, принципів здорового способу життя, формування в сучасному суспільстві моди на фізичну та духовну досконалість, патріотичних почуттів. Конкурс підтримує Благодійні програми разом з «Благодійним фондом «Долоні долі», відтак в рамках заходу пройдуть ряд благодійних проектів.Переглядів: 1604
Поширень: 0