Вінничан навчали робити непрямий масаж серця

Сьогодні на Європейській площі у рамках «Всесвітнього Дня Перезапуску Серця» інструктори Всеукраїнської Ради Реанімації навчали вінничан і гостей міста навичкам базисної підтримки життя (BLS) при зупинці серця.

«Кожна людина може врятувати чиєсь життя. Сьогодні ми розповідаємо як оглядати пацієнта без свідомості, визначати наявність дихання, як правильно викликати бригаду медичної допомоги, як правильно робити серцево-легеневу реанімацію. Ми живемо в такий час, коли такі знання є необхідними», – розповіла інструктор від Європейської ради Реанімації Яна Скоробагач.

Вінничан навчали робити непрямий масаж серця

Довідка

Кожного року близько у 400 000 європейців наступає раптова серцева смерть (РСС), з яких близько 350 000 випадків виникають поза межами лікарні (на вулиці, на роботі, в місцях відпочинку, торгових центрах тощо). На сьогоднішній день, менше ніж одна особа з десяти переживає раптову зупинку серця. Тільки в 1 з 5 випадків позалікарняної РСС проводиться серцево-легенева реанімація (СЛР) свідками події. Збільшення частоти спроб СЛР особами, що опинилися поруч з жертвою, з своєчасно проведеною дефібриляцією може щороку тільки в Європі врятувати близько 100 000 людей. Переглядів: 3432
Поширень: 0