Поліцейські провели калинівським школярам "урок безпеки"

Сьогодні, 20 листопада, у Всесвітній день дитини,  на території Вінниччини стартував  проект «Поліцейські уроки безпеки». Ювенальні поліцейські  обласного главку спільно з інструкторами тренінгового центру ГУНП  провели профілактично-оздоровчий захід  для калинівських школярів 9-10 класів.

Під час проведення заходу поліцейські розповіли школярам, як необхідно поводити себе на вулиці та дома, аби запобігти нещасним випадкам та травмуванням. Ювенальні поліцейські обласного главку Валентина Мусієнко та Ольга Телепенко,  наголосили дітям на необхідності ведення здорового способу життя, відповідальному ставленні до свого здоров’я, а також про згубні наслідки  вживання алкогольних напоїв та наркотичних речовин.

Поліцейські провели калинівським школярам "урок безпеки"

Під час зустрічі працівники поліції нагадали учням про ризики Інтернет-мереж  та  як убезпечити себе від їх можливих негативних проявів.

Інспектори тренінгового центру  провели з дітьми підготовчі фізичні вправи,  а потім навчали їх   прийомам самооборони.

Поліцейські провели калинівським школярам "урок безпеки"

- В рамках проекту  діти матимуть можливість навчитись  прийомам самозахисту та основним правилам безпеки, що дасть їм можливість почувати себе безпечніше та впевненіше у житті, - зазначила керівник відділу ювенальної превенції Людмила Кузнєцова. - Такі заходи ми будемо проводити до кінця року у навчальних закладах  області.

На згадку про зустріч школярі отримали   пам'ятку з інформацією,  куди  можна  звернутися  у разі виникнення проблемних питань.

Працівники поліції привітали юних калинівчан з Всесвітнім днем дитини,  побажали успіхів у навчанні та вірних друзів.



Переглядів: 1618
Поширень: 0