З початку року 755 осіб з інвалідністю знайшли роботу за сприяння Вінницької обласної служби зайнятості

Протягом 11 місяців 2019 року у службі зайнятості Вінницької області послуги отримували 2442 безробітних особи з інвалідністю, з яких 755 знайшли підходящу роботу.

«Люди з інвалідністю потребують додаткового соціального захисту і створення таких умов життя, щоб успішно інтегруватися у суспільство. Службою зайнятості приділяється особлива увага та допомога у вирішенні проблем зайнятості та працевлаштування людей з інвалідністю. Щоб забезпечити конкурентоспроможність осіб з інвалідністю на ринку праці служба зайнятості здійснює індивідуальний супровід таких осіб, підбір роботи відбувається з урахуванням висновків МСЕК. Наші новації в роботі спрямовані на удосконалення надання послуг насамперед таким людям. В цьому році ми створили Google maps Карту вакансій. В першу чергу був визначений пріоритет: допомогти в пошуку роботи особам з інвалідністю. Перевагою такого сервісу є доступність, швидкість та впевненість у тому, що роботодавець надійний», - зазначає директор Вінницького обласного центру зайнятості Галина Скоковська.

За її словами, роботодавці, які працевлаштовують осіб з інвалідністю на нові робочі місця, можуть скористатися такою послугою служби зайнятості, як компенсація єдиного соціального внеску. З початку року на нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю ЄСВ працевлаштовані 12 осіб з інвалідністю.

Фахівці служби зайнятості області допомагають зорієнтуватися щодо сфери діяльності, визначитись з ідеєю ведення бізнесу та розробити бізнес-план. В цьому році 7 осіб з інвалідністю започаткували власну справу шляхом отримання допомоги по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності.

Протягом січня-листопада 2019 року 212 осіб з інвалідністю пройшли професійне навчання, перепідготовку або підвищили кваліфікацію. Найбільш цікавими професіями для людей з обмеженими можливостями були перукар, кравець, оператор та машиніст (кочегар) котельні, кухар.

Осіб з інвалідністю залучають до громадських та інших робіт тимчасового характеру. У зазначеному періоді участь у таких роботах брали 159 осіб.

Довідково: Станом на 29 листопада 2019 року за сприянням Вінницької обласної служби зайнятості продовжують шукати роботу 799 безробітних осіб з інвалідністю.Переглядів: 1474
Поширень: 0