У Вінниці екс-чиновник однієї з міськрад проведе 5 років за гратами

Нагадаємо, що у червні 2017 року, прокуратурою Вінницької області до суду направлено обвинувальний акт відносно начальника Управління містобудування та архітектури одної з міських рад Вінницької області за обвинуваченням у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

У судах прокурор відділу прокуратури Вінницької області доводив, що  вищевказана службова особа одержала неправомірну вигоду у сумі 300 доларів США за свої корупційні "послуги" та сприяння при оформленні документів необхідних для отримання дозволу на розміщення торгового об'єкту – малої архітектурної форми.

За результатами судового розгляду  вже Вінницьким апеляційним судом,  сьогодні, 03.12.2019, залишено в силі вирок суду першої інстанції, яким начальника Управління визнано винним у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України та призначенням йому покарання у виді 5 років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посади пов'язані з використанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій в органах державної влади та органах місцевого самоврядування строком на 3 роки, з конфіскацією всього майна, що є його особистою власністю, за винятком житла.Переглядів: 2079
Поширень: 0