31 грудня вінничан запрошують зустріти Новий рік на Європейській площі біля Вежі

Цього року у місті продовжується святкова традиція, яку започаткували минулого року - «Новий рік по-європейськи». На вінничан чекає чимало сюрпризів та розваг у новорічну ніч на Європейській площі. Співати для усіх, хто прийде зустрічати Новий рік у центр міста, буде відомий гурт «Pan Karpo».

О 22:30 на Європейській площі розпочне працювати ярмарок. А о 23:30 стартує новорічна розважальна інтерактивна програма.  На відвідувачів цієї локації очікують сюрпризи та подарунки. 

31 грудня вінничан запрошують зустріти Новий рік на Європейській площі біля Вежі

«Цього року ми продовжуємо традицію, започатковану минулого року, і 31 грудня, запрошуємо усіх вінничан та гостей міста на Європейську площу зустрічати Новий рік разом біля Вежі. Розважальна програма «Новий рік по-європейськи» розпочнеться о 23:30. На сцені виступатиме відомий гурт «Pan Karpo. Також на усіх, хто святкуватиме новий рік біля Вежі зможе насолодитися лазерним шоу», - каже директор департаменту Максим Філанчук.

Організатори запрошують усіх вінничан провести старий і зустріти Новий 2020-й рік  разом. На гостей заходу чекають гарні емоції, веселі розваги та багато яскравих вражень. Переглядів: 3389
Поширень: 4