Вінницькі лікарі продовжать переймати досвід управління медичними закладами та лікування у італійських колег

Сьогодні, 14 січня, Вінницю з візитом відвідала делегація з Лікарні Пресвятого Серця – Дон Калабрія  (м. Неграр, Італія). Італійські лікарі зустрілись з керівництвом міста та обговорили питання подальшого співробітництва. Також сторони підписали Меморандум про продовження співпраці. Його метою є координація та організація спільної діяльності для вивчення міжнародного досвіду і кращих практик у сфері управління закладами охорони здоров`я, надання спеціалізованої медичної допомоги населенню, підвищення якості лікування та медичного догляду за пацієнтами.

Співпраця між Вінницею та Лікарнею Пресвятого Серця – Дон Калабрія  триває уже понад два роки. За цей час 11 медичних працівників з нашого міста пройшли стажування в італійському шпиталі. Про таку можливість Вінницький міський голова Сергій Моргунов домовився під час перебування у Вінниці Апостольського Нунція в Україні Архієпископа Клаудіо Гуджеротті у 2017-му році. 

Вінницькі лікарі продовжать переймати досвід управління медичними закладами та лікування у італійських колег

В результаті вінничани переймали європейський досвід в управлінні закладами охорони здоров’я та освоєнні сучасних медичних технологій в Лікарні Пресвятого Серця – Дон Калабрія (Неграр). 

Сьогодні до Вінниці прибули представники лікарні, в якій стажувались вінничани, –головний виконавчий директор  Наукового інституту досліджень, госпіталізації та охорони здоров’я Лікарні Пресвятого Серця – Дон Калабрія у Неграрі Доктор Маріо Піччініні; голова європейської делегації «Святий Джованні Калабрія» Дон Іво Паса; керівник соціальних проектів Наукового інституту досліджень, госпіталізації та охорони здоров’я Лікарні Пресвятого Серця – Дон Калабрія Доктор Алессандро Падовані; відповідальний за міжнародні проекти з медицини директор  Наукового інституту досліджень, госпіталізації та охорони здоров’я Лікарні Пресвятого Серця – Дон Калабрія у Неграрі  Доктор Клаудіо Б’янконі.

В міській раді з італійськими гостями говорили про продовження цієї співпраці.

«Для нас важливо, щоб вінницькі працівники побачили, як надається медична послуга в італійському госпіталі. Фактично – це отримання кращих європейських практик щодо надання якісної медичної допомоги. Ми вже говорили з нашими італійськими колегами, що одна справа, коли зробили ремонт або побудували медичний заклад, забезпечивши його відповідним сучасним обладнанням. Але якщо не буде якісно підготовленого медичного персоналу, починаючи з медсестри і закінчуючи профільним лікарем і якісним менеджментом в цій лікарні, то, звичайно, медична послуга не може бути якісною. Тому я хотів би подякувати в першу чергу нашим колегам з Італії, за те, що ми маємо можливість навчатися в них і, дійсно, застосовувати кращі практики, які є в Європі», - сказав Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Вінницькі лікарі продовжать переймати досвід управління медичними закладами та лікування у італійських колег

Також очільник міста зазначив, що підписання меморандуму дозволить продовжувати співпрацю в трьох напрямках: отримання досвіду менеджменту лікарень; подальше стажування вінницьких спеціалістів в частині організації маршруту пацієнта, освоєння нових методик оперативних втручань, комунікації з пацієнтом, впровадження можливих інформаційних технологій в галузі; інформаційні заходи, круглі столи, семінари, лекції, конференції, тренінги, спрямовані на підвищення рівня обізнаності медичної спільноти з кращими практиками надання спеціалізованої медичної допомоги.

Головний виконавчий директор Наукового інституту досліджень, госпіталізації та охорони здоров’я Лікарні Пресвятого Серця – Дон Калабрія Доктор Маріо Піччініні зазначив: «Мета нашого візиту - формалізувати нашу дворічну співпрацю  в галузі охорони здоров’я. Особливо в тих напрямках, як лікування проблем гінекології, швидкої допомоги, інтенсивної терапії, травматології, невідкладної допомоги і кардіології. Наша лікарня в першу чергу спеціалізується в галузі онкології. Сьогодні ми підписали цю угоду, яка може бути корисна не лише вашій стороні, а й, сподіваюсь, і для нас» . 

Після зустрічі в міській раді італійські фахівці познайомляться із роботою закладів охорони здоров’я Вінниці та зустрінуться із вінницькими лікарями.Переглядів: 2650
Поширень: 0