«Вінницький обласний краєзнавчий музей» знову закликає містян приєднатись до міжнародного флешмобу музейних селфі.

Щоб стати його учасником, потрібно прийти до музею, обрати собі партнера, зробити фотопортрет на фоні чи поруч із ним. Це може бути будь-який експонат. Фото із ним опублікувати у соціальних мережах Facebook, Twitter та Instagram із хештегом #MuseumSelfie #vinnytsiamuseum.

П'ять перших учасників флешмобу, які виконають умови акції, отримають путівник. Чекає сюрприз і на тих, на чиє сердечко під цим фото натиснуть найбільше. Володарі максимальної кількості «лайків» стануть героями музейного фотоальбому.

Селфі з неандертальцем, мамонтом і скелетом «трипілки»: вінничан запрошують до музейного флешмобу

«Сьогодні найбільшою популярністю серед вінничан користуються Мамонт Вінні й неандерталець Федір», — розповідає науковий співробітник музею Марія Суржикова.

Селфі з неандертальцем, мамонтом і скелетом «трипілки»: вінничан запрошують до музейного флешмобу

Єдина вимога -  фото без спалаху, кажуть музейники, адже це шкодить музейним раритетам.

А ще, організатори акції застерігають: зроблене в музеї селфі не можна використовувати як інструмент політичної агітації чи протиборства.

Фотографування в музеї безкоштовне.

В Україні акція пройде вшосте. Її започаткували в рамках європейського проєкту Culture Themes у 2014 році.

Акція щоразу знаходить все більше шанувальників, адже вона проста до неможливого. А також це дає можливість учасникам розказати про свої улюблені музеї, а самим музеям – отримати найдієвішу рекламу.Переглядів: 2047
Поширень: 0