Вінницьким родинам, у яких на Новий рік та Різдво народилися діти, подарували коляски

Цього року на Новий рік та Різдво у Вінниці народилося 22 дітей. Сьогодні під час сесії міської ради їхніх батьків від імені всієї територіальної громади привітав міський голова Сергій Моргунов. Вже традиційно новонародженим подарували дитячі коляски та іграшки.

1 січня в пологових будинках Вінниці народилось 7 немовлят: 1 хлопчик та 6 дівчаток. Першою в новому році світ побачила дівчинка у пологовому будинку №1. Вона народилася о 0:10 з вагою 3,4 кг і зростом – 52 сантиметри. На святвечір та на Різдво на світ з’явилось 15 дітей: 10 хлопчиків та 5 дівчаток. 

Вінницьким родинам, у яких на Новий рік та Різдво народилися діти, подарували коляски

Батьків новонароджених запросили 31 січня у зал засідань міськради, де міський голова Сергій Моргунов та секретар міської ради Павло Яблонський привітали їх з поповненням у родині. «Новорічно-різдвяні свята подарували нашому місту 22 дитини.  Цікаво, що народилось порівну 11 хлопчиків і 11 дівчаток. На Новий рік на світ з’явилось більше дівчаток, а на Різдво навпаки – більше хлопчиків. Цього року на свята народилось значно більше малюків – у 2019 році ми вітали 14 сімей, в цьому році – 22. Особливо приємно, що з деяким батьками  у такій урочистій обстановці вже зустрічались в 2015 році. На День міста ми вітали Анастасію Московцеву, яка тоді народила донечку, а в цьому році на Різдво народила синочка», – сказав міський голова Сергій Моргунов.

Сім’ї малюків отримали в подарунок від міської ради коляски та м’які іграшки для малюків.Переглядів: 9156
Поширень: 36