У Якушинецькій ОТГ створили ситуаційний центр "Безпечна громада"

Система відеоспостереження повністю покриває два найбільших населених пункти: Якушинці та Зарванці, зокрема усі в’їзди, ключові громадські місця та перехрестя. Систему придбано компанією "Інноваційні Системи Поділля"

Монітор, на який виводитимуться зображення камер відеоспостереження, розміщений у кабінеті комунальної установи «Муніципальна інспекція з благоустрою».

У цьому ж кабінеті є робоче місце дільничного офіцера поліції. Дані посадові особи матимуть змогу негайно реагувати на виявлені порушення: працівники муніципальної інспекції у сфері благоустрою, дільничний інспектор у кримінальній сфері.

Окрім цього, це дисциплінуватиме місцевих громадян.

У Якушинецькій ОТГ створили ситуаційний центр "Безпечна громада"

Мережа дозволяє оперативно реагувати на правопорушення, злочини, ДТП, забезпечує можливість виявлення зловмисників, допомагає при розглядах наслідків ДТП, виявленні винуватців.

Сама мережа повністю автономна і ізольована, доступ до неї отримати стороннім неможливо. Прокладено 14 кілометрів оптоволокна, що забезпечує стабільний зв'язок з кожною з 28 камер в системі.

«Такий ситуаційний центр є невід’ємним компонентом спроможної ОТГ», – зазначив Владислав Скальський, голова Вінницької ОДА.Переглядів: 2982
Поширень: 2