Міський голова та міська рада прокоментували вручення підозри трьом співробітникам мерії

24 квітня повідомлено про підозру у вчиненні правопорушення трьом працівникам міської ради щодо можливих порушень при закупівлі технічної солі. Наразі тривають слідчі дії для встановлення усіх обставин.

Вінницька міська рада готова всебічно сприяти слідству, надати необхідну інформацію для проведення ретельного об’єктивного та неупередженого розслідування. Департамент правової політики та якості міської ради у межах своєї компетенції долучений до співпраці із правоохоронними органами.

Вінницька міська рада та її виконавчі органи працюють за принципами системного підходу до запобігання корупції в органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування, дотримання законності, відкритості та прозорості у своїй діяльності.

Міський голова Сергій Моргунов на своїй офіційній сторінці у мрежі Фейсбук прокоментував:  "Вчора трьом працівникам одного з департаментів міської ради були оголошені підозри щодо придбання солі по, ніби-то, завищеній ціні. Чи дійсно мало місце кримінальне правопорушення, має встановити слідство. Моя позиція: якщо справді були допущені зловживання - винуватці мають бути покарані. Але якщо люди не винні – то правосуддя повинно їх захистити. Живіть чесно!"

Відтак, у разі неспростовного доведення вини посадовців, особи мають бути притягнуті до відповідальності згідно з законом. Однак, якщо суд не встановить складу правопорушення, обвинувачення виявиться не підтвердженим – правосуддя повинно відновити справедливість та захистити честь, гідність та професійність співробітників Вінницької міської ради.Переглядів: 2688
Поширень: 0