Підприємці непродовольчих ринків хочуть повернутись до роботи і вимагають від Уряду швидше послабити для них карантин

Вінницькі підприємці, які працюють на речових ринках, закликають Уряд дозволити торгівлю промисловою групою товарів. Вони готові дотримуватись усіх гігієнічних та протиепідемічних заходів і вважають Постанову Кабінету Міністрів України від 4 травня неповною та необ’єктивною, оскільки на їхню думку торгівля на відкритому просторі безпечніша, ніж у приміщенні. 12 травня із закликом переглянути рішення центральної влади щодо роботи речових ринків вони прийшли до міської ради. З ініціативною групою підприємців зустрівся Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Люди просили посприяти вирішенню цього питання із тим, щоб Уряд дозволив торгувати на ринках промисловою групою товарів так, як і магазинам. Підприємці висловлювали обурення обмеженнями їхньої роботи і вважають, що вони є несправедливими по відношенню до малого бізнесу, який здійснює торгівлю на речових ринках.

Сергій Моргунов зазначив, що з розумінням ставиться до проблем підприємців, які викликані карантинним заходами, і підтримує їхнє бажання працювати. Тому протягом всього карантину міська рада в межах своїх повноважень намагається приймати помірковані рішення. Наприклад, у Вінниці продовольчі ринки працювали найдовше в Україні – допоки Кабміном не було прийняте рішення про призупинення такої торгівлі. Так само і відновили вони свою роботу одними з перших в країні.

Підприємці непродовольчих ринків хочуть повернутись до роботи і вимагають від Уряду швидше послабити для них карантин

Однак ключовим органом, який регулює усі карантинні обмеження і послаблення, є Кабінет Міністрів України. Тому міський голова Сергій Моргунов повідомив, що по завершенню зустрічі із підприємцями від міської ради буде підготовлено та надіслано до Вінницької ОДА, Уряду та Президента України відповідний лист із копіями звернень, які надійшли від підприємців, що працюють на ринках міста. У листі буде клопотання про послаблення карантинних заходів в частині роботи ринків із продажем промислової групи товарів.

«Ми повинні правильно і збалансовано робити те, що ми можемо. Для нас завжди головний результат. Я і вся міська рада на вашому боці! І будемо робити все, щоб вам допомогти. Важливо пам’ятати, що ми не повинні розслаблятись і суворо дотримуватись усіх протиепідемічних правил», - зазначив міський голова Сергій Моргунов

Підприємці непродовольчих ринків хочуть повернутись до роботи і вимагають від Уряду швидше послабити для них карантин

Також очільник міста підкреслив, що готовий допомагати підприємцям виходити з карантину, і звернувся до них із пропозицією надати перелік проблемних питань, аби разом із ними подумати, яким чином можна підтримати бізнес.      

Щодо проїзду в транспорті, що теж було одним з питань від підприємців під час зустрічі з ініціативною групою, то Сергій Моргунов повідомив, що користуватись громадським транспортом можуть всі, хто має довідку від роботодавця про те, що людина працює і їздить саме на роботу


Прикріплені матеріали:Переглядів: 2715
Поширень: 1