Monatik у Вінниці! Великий стадіонний концерт
Виступи MONATIK кожен раз вражають новою високопрофесійною хореографією, складними яскравими, продуманими до дрібниць, номерами і приголомшливими костюмами, спецефектами і запаморочливими шоу-моментами. Але найголовніше - весь стадіон співав в унісон, танцював в єдиному ритмі і вибухав емоціями, які пам'ятатимуться роками! Ці моменти хочеться проживати знову і знову. Щоб так чіпляло глибоко і кожен раз! І у вас є такий шанс ...

MONATIK з великим стадіонним концертом у Вінниці 一 це оживаючі на сцені історії з пісень усіх альбомів, одночасно і переплетені один з одним, і самодостатні. Це хіти, які люди співають, як власні гімни життя і щастя. Це магія живого виступу, яку неможливо відчути в запису або через кліпи, це єднання десятків тисяч людей з відкритими серцями, в одному ритмі, з великою любов'ю.

Приходьте всією родиною, з коханими, або з друзями, колегами або ж в компанії з самим собою. Ви знайдете в цьому зробленому з любов'ю шоу щось особисте, що окрилює і надихає, зашиває душу і кружляє голову.

Квитки: https://bit.ly/2uSwxBw

Переглядів: 18061
Поширень: 1