Вінницький Напівмарафон 2020

Захоплюєтесь спортом та ведете активний спосіб життя ? Любите весело та драйвово провести час? Приєднуйтесь до нас 23 серпня на Вінницький Напівмарафон 2020, де на Вас чекатимуть однодумці, та шалена атмосфера, яка надихатиме на ще більші досягнення та взлети.

Вінницький Напівмарафон - це загальноміське свято спорту та здорового способу життя, яке вже встигли полюбити вінничани. Щороку кількість учасників зростає і вже сягнула понад 5000 осіб. У забігу на дистанції 21,095 км та 10 км  змагаються учасники не тільки з України, а й з-за кордону. 

Цього року забіг пройде на трьох дистанціях:

  • 1,5 км - забіг для усіх бажаючих (в тому числі можете пробігтись і зі своїми домашніми улюбленцями);
  • 10 км - забіг для людей віком від 16 років ( дистанція для бігунів, які не впевнені чи подолають дистанцію 21.095км, але на наступний рік обов’язково це зроблять) ;
  • 21,095 км - дистанція для людей віком від 18 років. Обов’язковим є наявність медичної довідки або страхування. ( дистанція для найвитривалих та найдосвідченіших бігунів)

Cтартуємо та фінішуємо на пл. Гагаріна (дивіться карту): 

Зареєструватись можна до 23:00 15 серпня 2020 року на сайті.
Видача стартових пакетів відбуватиметься напередодні в шаховому клубі ім. Горького.
Традиційно після забігу відбувається масове святкування з розвагами, веселощами, показовими виступами, подарунками та нагородженням. Тому зареєструйся та позмагайся за головні призи.


Переглядів: 11473
Поширень: 0