З 1 листопада 2011 року змінюється графік і маршрут руху дизель-потягу № 803/804 (рейкового автобуса) Гречани-Вінниця-Гречани.
Тепер даний дизель-потяг буде ходити від станції Вінниця до станції Хмельницький (!!!) і в зворотному напрямку з наступними зупинками: Калинівка-1, Варшіца, Робоча, Калинівка-2, Холоновська, Уладівка, Соломірка, Курилівка, Хмільник, Новодубровка, Залісся, Адампіль, Пасічний, Ложава, Старокостянтинів, Красилів, Гречани, Кам\'янецький переїзд.
Новий графік руху рейкового автобуса (з 1.11.2011):
805 Хмельницький - Вінниця:
відправлення від ст.Хмельницкий - 4.25
прибуття на ст.Вінниця - 8-08.
806 Вінниця - Хмельницький:
відправлення від ст.Вінниця - 8.40
прибуття на ст.Хмельницький - 12.21.
807 Хмельницький - Вінниця:
відправлення від ст.Хмельницький - 12.36
прибуття на ст.Вінниця - 16.20.
808 Вінниця - Хмельницький:
відправлення від ст.Вінниця - 17.25
прибуття на ст.Хмельницький - 21.10.
Рух дизель-потягу № 803/804 з 1 листопада 2011 року буде скасовано.