Минулими вихідними 18-19 листопада 2017 року у комплексі спортивного ліцею м. Київ відбулися хфінальні змагання VIІ Всеукраїнських ігор ветеранів спорту пам”яті М.М.Баки з гандболу, які відбуваються один раз на два роки. На минулих іграх у 2015 році наша збірна посіла 3 командне місце.

Наші гандболісти на цей раз стали срібними призерами України. У підрахунку, команди областей України розподілені на три групи таким чином, що серед команд ІІ групи у загальноукраїнському заліку наша команда посіла перше місце.

Вінничани стали срібними призерами України з гандболу на іграх ветеранів

Чемпіоном ігор стала команда міста Києва. Третє місце, у команди Дніпропетровської області - міста Кривий Ріг.

Кращим гравцем у нашій команді визнано Семенюка Ігоря, а кращим захисником став Журавель Михайло.