У ДАІ сумніваються в здатності штрафів вирішити проблему неправильного паркування

30.09.11 10:50 1899

Головний інструктор відділу організаційної роботи ДПС УДАІ МВС України Олег Сірий вважає, що прийняття Верховною Радою України законопроекту про відновлення штрафів за неправильне паркування може вирішити проблеми паркування у великих містах, але лише частково.

У ДАІ сумніваються в здатності штрафів вирішити проблему неправильного паркування

«Не думаю, що цей законопроект повною мірою вирішить питання паркування транспортних засобів у великих містах. Але, звичайно, це матиме якийсь вплив на тих порушників, які залишають свої автомобілі в недозволених місцях», — сказав О. Сірий на брифінгу в четвер, 29 вересня.

За його словами, паркування в недозволених місцях досі є основною причиною заторів у місті.

Крім того, головний інструктор додав, що в разі прийняття відповідного закону евакуацією транспортних засобів будуть займатися не співробітники ДАІ, а організації, створені при міських чи районних органах влади.

На брифінгу О. Сірий також поінформував, що скасування довіреності на управління автомобілем не спричинило збільшення кількості викрадених транспортних засобів. Крім того, він розповів, що управління Державтоінспекції констатує стабільну тенденцію зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод, у яких загинули або постраждали люди, на дорогах України.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Дзеркало тижня.Україна
Система Orphus

Останні новини

Реклама