Безкарність за зайві двадцять кілометрів на годину скасують?!

13.11.10 01:01 2430 11

Суворість покарання визначатиме статус

Безкарність за зайві двадцять кілометрів на годину скасують?!

Під гаслами адаптації вітчизняного законодавства до європейського, ДАІшники у новій редакції адміністративного кодексу пропонують поділити усіх автомобілістів на любителів та професіоналів, а останніх, своєю чергою, класифікувати за рівнем відповідальності – принаймні за порушення, здатні призвести до ДТП. В кожної з груп вона буде індивідуальною.

Крім того, інспектори воліють детальніше розписати покарання за нехтування швидкісним режимом. Передовсім скасувати нинішню безкарність за зайві двадцять кілометрів на годину. Навіть за найменше перевищення стягуватимуть нинішню суму – до шестисот вісімдесяти гривень. За додаткову хуткість у понад 10 кілометрів – санкції вже збільшать. Відповідно кожен наступний діапазон перевищення – коштуватиме дорожче й дорожче. Аж до найжорсткішого покарання – за понад 60 незаконних кілометрів. Щоправда, конкретні суми (окрім мінімальної) автори новації поки що не розголошують.

В Інтернеті ж час від часу – начебто від інформаторів з Департаменту ДАІ – з‘являються вражаючі цифри максимального штрафу. Проте й вони різняться – від восьми до п’ятнадцяти тисяч. Експерти пропозиції лише вітають. Втім, за такої суворої системи штрафів варто було б кардинально переглянути й систему швидкісних обмежень – принаймні поза містами; надто на тих небагатьох магістралях, що таки мають непогану якість.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Перший автомобільний
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 11. Алексей
  Алексей
  16-11-10, 12:14 | IP:81.30.170...
  А что подрозумевается под фразой "наименьшее превышение"? Видать журналистам не знакомо понятие измерений. Любое измерение (даже самое точное) имеет погрешность, а все измерительные приборы должны быть поверены и в документах должна быть указана погрешность. Сомневаюсь, что в гаишных фенах эта погрешность меньше 3%. Т.е., если ограничение 90 км/час, то к вам не может быть никаких претензий, при скорости 90+3%=92,7 км/час. И это только в случае, если приборы поверены, сертифицированы и т.д. А в большинстве случаев таких документов нету. Будьте бдительны и не давайте шансов гаишникам развести вас как лоха.
 • 10. webcat
  webcat
  15-11-10, 11:17 | IP:82.207.43...
  "З Вінниці", я с вами полностью согласен. но у наших людей такой менталитет... постоянно наблюдаю картину - горит пешеходам красный. если машин нет, то люди идут на красный. типа зачем ждать?
 • 9. З Вінниці
  З Вінниці
  15-11-10, 10:20 | IP:79.143.42...
  "Може дійти, що за перехід вулиці не по "зебрі" теж покарають кількома сотнями..."
  просто потрібно ходити по зебрі і тоді ніяких штрафів...
 • 8. Вітя
  Вітя
  14-11-10, 23:27 | IP:77.121.112...
  не порушувати нереально, обмеження швидкості такі, наче всі ще на москвичах і запорожцях їздять, вибачте, часи змінюються і норми потрібно змінювати. Чого через села, де по 2 смуги в кожному напрямку і зі сторін стоять відбійники потрібно їхати 60? це нонсенс
 • 7. Микола
  Микола
  14-11-10, 22:51 | IP:95.134.56...
  Може дійти, що за перехід вулиці не по "зебрі" теж покарають кількома сотнями...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама