Нові водійські посвідчення будуть діяти протягом 50 років

01.03.11 09:41 3941

Уряд визначився з терміном дії нових водійських посвідчень. А всі посвідчення водіїв, видані до набуття чинності цієї постанови, дійсні на території України і не підлягають обов'язковому обміну.

Нові водійські посвідчення будуть діяти протягом 50 років

Кабінет міністрів прийняв постанову, за якою нове водійське посвідчення міжнародного зразка буде видаватися на термін на 50 років.

Про це повідомляє в понеділок, 28 лютого, департамент зв'язків з громадськістю МВС.

"Кабінет міністрів прийняв постанову "Про внесення змін до положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами", яким передбачено, що нове посвідчення водія міжнародного зразка буде діяти протягом 50 років", - йдеться в повідомленні.

"Такі нововведення обумовлені положеннями міжнародної Конвенції про дорожній рух, яка вимагає встановлення терміну дії посвідчення водія", - нагадує департамент.

Між тим, в МВС акцентують увагу, що всі національні посвідчення водіїв, видані до набуття чинності цієї постанови Кабміну, дійсні на території України і не підлягають обов'язковому обміну.

Як відомо, раніше міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов заявляв, що МВС планує ввести кінцевий термін дії водійських прав. Мова йшла про 5-20 років.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ТСН
Система Orphus

Останні новини

Реклама