Пластиковий талон техогляду замінить звичайний папірець

04.03.11 11:47 3347 2

Бродський домовився з Могильовим: ДАІ усунуть від техогляду

Пластиковий талон техогляду замінить звичайний папірець

ДАІ буде відсторонено від проведення технічного огляду автомобілів. Про це на робочій нараді напередодні домовилися Уповноважений з питань дерегуляції господарської діяльності Михайло Бродський та міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов

«З міністром внутрішніх справ у нас повне взаєморозуміння. Ми домовилися, що вже найближчим часом ДАІ буде відсторонено від проведення техогляду. Далі цим будуть займатися приватні станції діагностики», - заявив Михайло Бродський.

Сама процедура перевірки технічного стану автомобілів буде спрощена, а вартість її проведення - істотно зменшена. Також пластикові талони про проходження техогляду будуть замінені на паперові, а  їх вартість знизиться на порядок.

Крім того, Уповноважений з питань дерегуляції повідомив, що наповнення аптечки буде приведено у відповідність з європейськими нормами, та перелік медикаментів в ній буде зменшено.

«Водії самі зможуть формувати аптечки, всі лікарські засоби будуть у вільному продажу. Якщо закінчиться термін придатності якогось препарату, водієві достатньо буде замінити тільки його, а не купувати нову аптечку, як зараз», - зазначив Бродський.

Ще один напрямок дерегуляції стосується скасування нотаріально завіреної довіреності на право керування транспортним засобом. Михайло Бродський домовився з Анатолієм Могильовим відпрацювати відповідну законодавчу базу.

Нагадаємо, раніше Бродський наполягав на ухваленні законопроекту з техогляду, розробленого Держкомпідприємництва, а не МВС.

Як відомо, право на проведення технічного огляду транспортних засобів візьмуть на себе сертифіковані СТО.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Комментарии
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. Анатолий
  Анатолий
  04-03-11, 20:14 | IP:178.74.209...
  Лишают ментов кормушки,сколько кормится с этого.А с талонами как развели,то отменили бумажные.Сколько бабла подняли на пластиковых,и кому в кормушку они пошли.И почему молчат СМИ о делах Симанчука,Прокоповича и их подельников.Денег замутили прилично,и все замолкло или откупились.Кто ответит.
 • 1. Олександр
  Олександр
  04-03-11, 12:12 | IP:178.95.145...
  Домовленності ще нічого не вирішують, Бродський з Могильовим можуть домовитись, наприклад де розпити пляшку, а про відміну технічного огляду, вирішують не вони, хоча-б було не погано якби вирішилось так як вони про це домовились.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама